جستجو در سایت
دسترسی سریع

21

3

تاریخ های مهم کنفرانس
آخرین مهلت ارسال مقالات (تمدید شد به 20 بهمن) 1399
آخرین مهلت ثبت نام (تمدید شدبه 20 بهمن)  ماه 1399
برگزرای همایش (تمدید شدبه 20 بهمن) ماه 1399
تماس با دبیرخانه

 

نشانی دبیرخانه :
مشهد ، انتهای بلوار هاشمیه، نماز 3/1 ب8 و7

 

تلفن تماس : 38234627-051
ساعات تماس 14-8 همه روزه بجز ایام تعطیل

 

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا قبل از تماس از طریق  این فرم   با ما در ارتباط باشید.
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

 

Info@lspconf.ir

 

 

پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
اخبار سایت
دریافت مقالات تا 1 اسفندماه ادامه خواهد داشت

با توجه به تماس های مکرر تصمیم گرفته شد تا پژوهشگرانی که پس از تاریخ همایش خواستار ارسال مقالات خود هستند تا قبل از ارسال مقالات همایش به پایگاه سیویلیکا  یعنی تاریخ 1 اسفند 1399 فرصت داشته باشند تا مقاله  خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

گواهی کسانی که در این بازه زمانی مقالات خود را ارسال نمایند 1 اسفند ماه از طریق پست پیشتاز برای آنان ارسال می گردد.

جهت اطلاع بیشتر با دبیرخانه همایش تماس بگیرید:
05138234627

1399/11/24 بیشتر بدانید ...

ارسال بسته های پستی در روزهای 21-22 و 23 بهمن

به استحضار کلیه نویسندگان محترم مقالات میرساند، در روزهای 22 و 23 و 26 بهمن ماه ؛ کلیه مدارک و گواهی مقالات شما عزیزان تحویل شرکت محترم پست خواهد شد و به آدرس نویسندگان مسئول ارسال می شود.
(کد پستی 20 رقمی رهگیری پس از ارسال و نهایتا تا روز 26 بهمن برای شما عزیزان ارسال خواهد شد)

*لازم به توضیح است ارسال مدارک بصورت پست پیشتاز انجام شده و با توجه به دوری یا نزدیکی شهر خود از مقدس مشهد، حداکثر تا 28 بهمن مدارک باید به دست شما رسیده باشد.
*
چنانچه بسته های پستی شما تا پایان روز چهارشنبه 29 بهمن به دست شما نرسید هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ 2 اسفند با دبیرخانه همایش در ساعات اداری تماس بگیرید.
(به تماس هایی که پس از 2 اسفند 99 در خصوص عدم دریافت مدارک با دبیرخانه همایش گرفته شود ترتیب اثر داده نـخواهد شد.)

*لطفا اخبار وبسایت همایش را تا تاریخ 3 اسفند ماه دنبال کنید.

1399/11/21 بیشتر بدانید ...

دومین کنفرانس بین المللی فقه ، حقوق ، وکالت و علوم اجتماعی در افق ایران 1404 در تاریخ 20 بهمن ماه 1399 در مشهد و با شرایط فراگیری بیماری کرونا و ممنوعیت های حاصل از آن که توسط استانداری خراسان به کلیه همایشها و فراخوان های عمومی رسیده بود،  با حضور تعدادی از نخبگان و اساتید و داوران بصورت محدود و با دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید. از 3 مقاله برتر که قبلا به اطلاع نویسندگان آنان رسیده بود بصورت مجازی قدردانی شد و از دبیرخانه همایش خواسته شد که طبق اعلان قبلی در صورت امکان به نشریات اپن اکسس مورد مکاتبه دبیر محترم علمی معرفی شوند. همچنین طی سخنرانی دبیر محترم علمی همایش خط مشی سومین دوره همایش که در آینده ای نزدیک و پس از ممنوعیت های حاصل ازبیماری کرونا پیش رو خواهد بود ، با هدف فقه و حقوق و راهکارهای ارتباط مجازی مردم با اصول فقهی و حقوقی ، وکالت و خدمات اجتماعی عمومی مشخص شد. لذا با توجه به فضای ارتباطات جمعی و اینترنت در کشور، سنگ بنای سومین دوره این همایش در این راستا گذاشته شد. از هم اکنون برنامه ریزی های لازم برای سومین دوره این همایش در مجموعه سالن همایش خواجه نصیرالدین طوسی در فضایی بزرگتر و در آینده ای نزدیک در حال انجام است که پس از طی مقدمات لازم در یک فراخوان عمومی و اطلاع رسانی از طریق ایمیل و فضای مجازی به اطلاع کلیه پژوهشگران عزیز و ارجمند خواهد رسید.
دبیراجرائی همایش

1399/11/21 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارائه مقالات فقط ساعت 24 امروز

باتوجه به تماسهای مکرر پژوهشگران محترم با دبیرخانه همایش مبنب بر تمدید زمان ارائه مقالات،با تصمیم کمیته راهبردی همایش ، آخرین مهلت ارسال مقالات ساعت 24 امروز 20 بهمن خواهد بود و مهلت ذکر شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

ارسال مدارک و گواهی ها به تدریج در روزهای 21-22 و 23 بهمن انجام خواهد گرفت.

دبیرخانه همایش

1399/11/20 بیشتر بدانید ...

آخرین مهلت ارسال مقالات و ثبت خدمات

 

آخرین مهلت ارسال مقالات :
تنها تا ساعت 24 امشب فرصت دارید مقالات خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمائید.


مرحله1- ثبت نام در سایت همایش :  صفحه ثبت نام

 

مرحله2- ورود به پنل کاربری و ارسال مقاله : ورود به پنل کاربری

 

مرحله3- دریافت نتیجه داوری با استفاده از ورود به پنل کاربری و قسمت "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" قابل مشاهده است.

 

مرحله4- واریز هزینه ها ، که می توان با ورود به پنل کاربری و قسمت "ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها" بصورت آنلاین پرداخت نمود.در صورتیکه امکان پرداخت آنلاین برای شما وجود ندارد با دبیرخانه همایش تماس بگیرید.(05138234627 تلفن دبیرخانه)

 

*پژوهشگران محترم در نظر داشته باشید که آخرین مهلت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها برای کسانی که قبل از تاریخ 19 بهمن مقاله ارسال کرده بودند ساعت 24 امروز 19 بهمن می باشد و برای کسانی که امروز 19 بهمن مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال می کنند ساعت 24 فردا 20 بهمن خواهد بود.(پرداخت هزینه ها باید پس از ارسال مقاله و دریافت نتیجه داوری انجام شود)

ارسال گواهی ها به تدریج در تاریخ های 20-21 و 22 بهمن ماه صورت خواهد گرفت.

دبیرخانه همایش

 

1399/11/19 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارسال مقالات و زمان برگزاری همایش

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 18 دی 99 شورای راهبردی همایش و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند و ارسال مقالات پر بار و ارزشمند و بنابر اختلالات اخیر شبکه اینترنت در کشور در برخی نقاط کشور که باعث شد چندین روز روند دریافت و داوری مقالات با مشکل مواجه شود ، لذا تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از شنبه 20 دی به دوشنبه 20 بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 18 بهمن ماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 18 بهمن ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

با نهایت احترام
دبیر اجرائی همایش

1399/10/20 بیشتر بدانید ...

واریز هزینه ها و قطعی نمودن ثبت نام


آخرین مهلت واریز هزینه ها و تکمیل ثبت نام 19 بهمن ماه 99 میباشد.لذا باتوجه به ترافیک بالای سایت در روز پایانی از پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرفته شده است خواهشمندیم هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آنلاین و قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام نمایند. عدم تکمیل ثبت نام به منزله انصراف از همایش می باشد.
برای واریز هزینه ها وارد پنل کاربری خود شده و سپس گزینه ثبت خدمات را انتخاب کنید و پس از انتخاب خدمات هزینه را پرداخت کنید.


با تشکر
دبیرخانه همایش

1399/10/07 بیشتر بدانید ...

مراحل ارسال مقاله تا دریافت گواهی موقت
(گواهی موقت بصورت PDF با مهر و امضای همایش ازطریق پنل کاربری قابل دانلود میباشد و گواهی اصلی 3 روز پس از تاریخ نهایی و رسمی همایش بوسیله پست برای شما ارسال میگردد)

Untitled-2dd

1399/10/06 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه تسریع در ارسال مقالات

*پژوهشگران محترم با توجه به نزدیکی به مهلت مقرر برای ارسال مقالات لطفا هر چه سریعتر مقالات ارزشمند خود را از طریق پنل کاربری خود و گزینه ارسال مقاله به دبیرخانه همایش ارسال نمائید.بدیهی است به مقالاتی که پس از تاریخ اعلام شده (ساعت 24 روز 18 دی ماه)  به دبیرخانه ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.


*ضمنا پژوهشگرانی که مقالات آنان پذیرفته شده است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

با نهایت سپاس
دبیرخانه همایش

1398/09/26 بیشتر بدانید ...

چاپ مقالات برگزیده در Textroad Journals

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم همایش با سردبیر محترم ژورنال"Current Economics and Management Research" زیرمجموعه نشریه اپن اکسس TEXTROAD مقرر گردید مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش ، در شماره بعدی نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

Number of issues per year: 6
ISSN: 2356-8836 (Print)

ISSN: 2356-8887 (Online)
 

Current Economics and Management Research (CEMR) is a peer reviewed, open access international scientific journal dedicated for publication of high quality original research articles as well as review articles in the all areas of Economics and Management Research.

 

 

 

1398/09/24 بیشتر بدانید ...

مزایای شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

1-نمایه شدن تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) طبق مجوز و تفاهم نامه بعمل آمده.
2-امکان شرکت در پنل های همایش برای شرکت کنندگان حضوری.
3-چاپ 3 مقاله برتر همایش به انتخاب داوران در نشریات بین المللی و اپن اکسس.
4-صدور و دریافت گواهی موقت در صورت پذیرش مقاله (به صورت آنلاین می توانید گواهی موقت خود را دریافت کنید.)
5- تخفیف در هزینه برای ارسال بیش از 1 مقاله پذیرفته شده.
6- دریافت گواهی نامه نهایی دارای هولوگرام اختصاصی به همراه یک نسخه الکترونیک (CD) از مجموعه مقالات برتر همایش که حداکثر 3 روز پس از روز همایش با پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

 

 

 

1398/09/26 بیشتر بدانید ...

به اطلاع  آن دسته از عزیزانی که درخواست گواهی زودهنگام را دارند می رساند که پس از ارسال مقاله خود منتظر داوری مقالات بوده و پس از اعلام نتایج داوری ، در صورت پذیرش مقاله نسبت به ثبت خدمات و  پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام از طریق پنل کاربری گزینه ثبت خدمات اقدام نمایند، پس از این کار در "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" در پنل کاربری یک گزینه به نام دریافت گواهی موقت اضافه می شود که با کلیک بر روی گزینه دریافت، فایل PDF گواهی موقت با مهر و امضای همایش قایل دریافت خواهد بود.
دبیرخانه همایش

 

1398/09/24 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه دعوت به همکاری

 احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت بررسی علمی دقیق مقالات ارسالی به کنفرانس، بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه کنفرانس ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید و پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و کارشناسی ارشد و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری هستند دعوت می شود تا در "سامانه داوران" ثبت نام کرده و رزمه خود را ارسال نمایند. 

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

توافق دبیرخانه و شبکه مترجمین اشراق جهت ترجمه و انتشار مقالات

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند. 

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اهمیت تحقیق و پژوهش

 - علم و تحقیق کلید قطعی پیشرفت کشور است.
- تحقیق علمی فقط به معنای فراگیری و تقلید نیست، تحقیق ضد تقلید است.
- پیشرفت کشور نیازمند حرکت علمی بسیار قوی است.
- تولید علم و تحقیقات، حیات آینده کشور است.
- برای خدمت رسانی بهتر به مردم، کارهای دقیق پژوهشی لازم است.
-عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد.
-اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد; نتیجه اش یک جا ایستادن، در جا زدن و با دنیای پیرامون خود به تدریج بیگانه تر شدن است.
برای دیدن ادامه ادامه مطلب روی گزینه "بیشتر بدانید" کلیک کنید.

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

انتشار کلیه مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین پایگاه سیویلیکا (مرکز همایشهای معتبر علمی ایران) و دبیرخانه کنفرانس؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

تعهدات سیویلیکا

1- نمایه سازی مقالات همایش پس از دریافت مقالات از دبیرخانه همایش واختصاص کد یکتای  COIبه هر مقاله همایش

2- انتشار خبر فراخوان مقالات همایش در سیویلیکا

3- ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع رسانی همایش به کلیه اعضای سیویلیکا (در قالب خبر نامه ماهانه سایت)

4- درج در تقویم کنفرانسهای تخصصی کشور (کنفرانسهای ایران)

5- انتشار اخبار همایش در پایگاه بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران (www.symposia.ir)

6- انتشار فراخوان همایش در پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.CallForPapers.ir)

7-پوشش کامل اخبار دبیرخانه کنفرانس در پایگاه خبری کنفرانسها (www.Akhbarelmi.ir)

8- ارائه کارت عضویت رایگان بانک مقالات کنفرانسهای کشور برای استفاده داوران کنفرانس

 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران گرامی،طبق اطلاعات رسیده به دبیرخانه همایش، رایزنی هایی از طرف دبیر محترم علمی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" در حال انجام است که در صورت موافقت، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی ، در نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

نکات مهم برای ثبت نام کنندگان در همایش

پژوهشگران محترم حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات، نسبت به رفع ان اقدام کنید:

 

۱. از صحت اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام اطمینان پیدا کنید؛ ادرس پستی، کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس بصورت دقیق و خوانا درج گردد.

۲. جهت ارسال مقاله؛ ابتدا می بایست فرمت مقاله رو دانلود کرده و مقاله خود را بر اساس فرمت سایت، تنظیم و ارسال کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به منو "راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات" مراجعه کنید.

۳. نتیجه داوری مقاله شما بین ۳ تا ۵ روز مشخص می شود. در صورت تقاضای داوری خارج از نوبت، درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.

۴. پژوهشگران محترمی که مقاله ایشان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است، در صورت نیاز به گواهی موقت می توانند از پنل شخصی خود اقدام نمایید.

۵. جهت تکمیل فرایند ثبت نام، بایستی پس از پذیرش مقاله نسبت به صدور فاکتور و پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است امکان پرداخت الکترونیکی از سایت همایش وجود دارد . در صورت پرداخت از سایر روش ها، می بایست اطلاعات فیش پرداختی را در پنل خود ثبت کنید.

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

رعایت اخلاق حرفه ای و علمی در نگارش مقالات

باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر از این کنفرانس و همچنین جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور در حفظ اصالت مقالات، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی در  تهیه و تدوین مقالات پژوهشگران محترم الزامی می باشد. 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

 

توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند.
دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی فقه ، حقوق ، وکالت و علوم اجتماعی در افق ایران 1404  مفتخر است تا در راستای  توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه فقه ، حقوق ، وکالت و علوم اجتماعی میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.
از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

دبیر علمی کنفرانس

1398/06/16 بیشتر بدانید ...

  امروز : یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  حامیان علمی همایش
  ش ب
  دانش بنیان داده پرداز آرین
  د آ
  تهر
  MGACONF
  د س
  د پ
  م ت
  م ز
  سیویلیکا
  سیو
  کنف
  کنفرانس
  a
  s
  d
  f
  g
  حامیان مالی همایش